Klub Sportowy HUBERTUS Zalesie Górne
(PIŁKA NOŻNA DZIECI, BADMINTON, GIMNASTYKA, MONOCYKLE, ŁUCZNICTWO)

Klub Sportowy Hubertus działa w Zalesiu Górnym od 2005 roku. Klub prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w 6 sekcjach. W Klubie trenuje aktualnie 170 zawodników i zawodniczek.

Szkółka piłkarska składa się z trzech grup wiekowych. Pod opieką trzech trenerów (Łukasz Matulka, Michał Wielogórski i Dariusz Zabiżewski) ćwiczą roczniki 2002-2003, 2004 i 2005 i młodsi.
Sekcja badmintona trenuje w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym. Zajęcia prowadzi trenerka Katarzyna Garbacka. Nasi zawodnicy to roczniki 1999- 2005.
Sekcja łucznicza trenuje pod okiem trenera Pawła Solińskiego. Zajęcia odbywają się głównie w Hali Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym. Na zajęcia uczęszczają uczniowie i uczennice liceum, gimnazjum i starszych klas szkoły podstawowej.
Sekcja gimnastyki artystycznej prowadzona jest przez trenerkę Dorotę Walendzik. Na zajęcia przyjmowane są dziewczęta z roczników 2004-2007.
Sekcją szachową opiekuje się arcymistrz szachowy Bartosz Soćko, zajęcia z grupą młodszą prowadzi instruktorka Monika Herman. Sekcja współpracuje ściśle z Filią Ośrodka Kultury Piaseczno działającą w Zalesiu Górnym.
Sekcja Monobajka, czyli akrobatyka na monocyklu jest najoryginalniejszą sekcją Hubertusa. Działa jedynie na powietrzu, zajęcia prowadzi instruktor Paweł Szczyciński.

Kontakt:
KS HUBERTUS Zalesie Górne
ul. Jelenich Rogów 25, 05-540 Zalesie Górne
Strona www: www.kshubertus.pl