25 i 26 stycznia w Szkole Podstawowej w Józefosławiu odbył się turniej o Puchar Prezesa Mazowsza, w którym wzięło odział po 8 najlepszych drużyn z Mazowsza w danej kategorii wiekowej.

Z Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza zakwalifikowali się chłopcy z kategorii „dwójki” i „czwórki”.

Jest nam niezmiernie miło i dumnie śpieszymy poinformować , że zostaliśmy Mistrzami Mazowsza i zdobyliśmy złoty puchar w kategorii „czwórek” chłopców (Jakub, Rafał, Olgierd, Dawid, Franek i Michał). Po wielkich emocjach chłopcy w finale pokonali drużynę MOS WOLA Warszawa, a wcześniej takie drużyny jak ISKRA Warszawa, PERŁA Złotokłos, RCS Radom.

 

W kategorii „dwójek” chłopców (Mateusz, Bruno i Mateusz) zdobyliśmy srebrny puchar, zabrakło niewiele, jednak być drugą drużyną w Mazowszu to też znaczy bardzo wiele.


Chłopaki, gratulujemy ! i życzymy, aby ten sukces był tylko motorem napędowym do dalszej pracy !!
Brawa dla rodziców za wspaniały doping !
Teraz czas na obozy zimowe, do gry w Mistrzostwach Mazowsza Kinder + Sport wracamy na przełomie Lutego i Marca.

Na koniec podziękowania dla Mazowiecko - Warszawski Związek Piłki Siatkowej za wspólną organizację turnieju o puchar Prezesa MWZPS 

źródło: Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza

Szanowni Państwo,

 Informujemy, że w dniach  10.02 – 21.02.2020 r.  (ferie zimowe – w tygodniu) w związku z akcją :

 „ZIMA W MIEŚCIE – PIASECZNO 2020”

na pływalni GOSiR obowiązuje zmieniony grafik korzystania z pływalni oraz opłat dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych

wejście -  4 zł/1 godz.

(za okazaniem legitymacji szkolnej)

Zapraszamy również na bezpłatną NAUKĘ PŁYWANIA prowadzoną przez naszych doświadczonych instruktorów.

zajęcia wg. grafiku

GRAFIK TYDZIEŃ 10-16.02.2020r.

GRAFIK TYDZIEŃ 17-23.02.2020r.

PEŁNA TREŚĆ PISMA

 

Serdecznie i gorąco zapraszamy.

 

 

 

 

 

Gł. Specjalista ds. administracji

              Piotr Obłoza

Piaseczno gospodarzem Mistrzostw Polski w lekkoatletyce.

Miło nam poinformować, że miasto Piaseczno po raz pierwszy w historii otrzymało prawo organizacji PZLA Mistrzostw Polski na 5 000 metrów w kategorii do lat 20 oraz 23.

Impreza Mistrzostw Polski zaplanowana jest na 13 czerwca br. na stadionie GOSiR Piaseczno przy ul. 1 Maja 16. Równocześnie na stadionie miejskim w Piasecznie będzie rozgrywany 3.Memoriał Sławomira Rosłona na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Nominację na ręce Dyrektora GOSIR Piaseczno Marka Frącza oraz Prezesa Stowarzyszenia Kondycji Piaseczno Wiesława Paradowskiego złożył Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henryk Olszewski.

          

Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy listy uczestników oraz plan zajęć na I turnus "Sportowej Zimy w Mieście 2020r."

Prośmy zapoznać dzieci z regulaminem oraz prosimy zabrać dla dzieci: bidon, strój sportowy (m.in. dres, spodenki, wygodne sportowe buty), strój na basen (m.in. kąpielówki, klapki, okularki, ręcznik, czepek, płyn do kąpieli), ciepłe ubranie na lodowisko (czapka, rękawiczki) oraz skarpetki antypoślizgowe.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Beata Wierzchowska tel:694-102-097

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA A"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA A"

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA B"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA B"

Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy listy uczestników oraz plan zajęć na II turnus (17-24.02.2020r.) "Sportowej Zimy w Mieście 2020r."

Prośmy zapoznać dzieci z regulaminem oraz prosimy zabrać dla dzieci:

- bidon,

- strój sportowy (m.in. dres, spodenki, wygodne sportowe buty),

- strój na basen (m.in. kąpielówki, klapki, okularki, ręcznik, czepek, płyn do kąpieli),

- ciepłe ubranie na lodowisko (czapka, rękawiczki)

- oraz skarpetki antypoślizgowe.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Beata Wierzchowska tel:694-102-097

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA A"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA A"

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA B"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA B"

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA C"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA C"

LISTA UCZESTNIKÓW "GRUPA D"

PLAN ZAJĘĆ " GRUPA D"

Zapraszamy do udziału w akcji sportowa "Zima w Piasecznie 2020”, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Akcja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach: 2008 – 2012 (8-12 lat) i realizowana będzie na obiektach sportowych GOSiR w Piasecznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduję kolejność zapisów.

Zapisy od 20 stycznia 2020 roku (poniedziałek) do 21 stycznia 2020 roku (wtorek):
– Osobiście w GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20, pokój 44 w godz. 9:00-15:00. Od 22.01.2020 r po konsultacji telefonicznej zapisy odbywać się będą na Stadionie Miejskim w budynku głównym, ul. 1-go Maja 16 w Piasecznie, pok. 19.

Informacje:
– Beata Wierzchowska tel: 694102097, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy:
– 10 luty – 14 luty 2020 (I tydzień)
– 17 luty – 21 luty 2020 (II tydzień)

Opłaty:
– 350 zł/osoba/1 tydzień.

Wyżywienie:
– woda, herbata, słodki poczęstunek, obiad (zupa + drugie danie + kompot).

Planowany codzienny rozkład zajęć:
(kolejność zajęć dla poszczególnych grup wiekowych będzie różna)
– zajęcia na lodowisku – nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach (wypożyczenie łyżew w cenie)
– zajęcia tematyczne na hali sportowej
– zajęcia na pływalni
– ścianka wspinaczkowa

Płatność:
Opłat należy dokonać w ciągu 3 dni od zgłoszenia przelewem na rachunek GOSiR lub w kasie pływalni GOSiR z podaniem imienia i nazwisko dziecka i wskazaniem terminu.
Dokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie jest automatycznie potwierdzeniem udziału dziecka w akcji. Nieuregulowanie płatności w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.

Numer konta bankowego:
221240 6351 1111 0010 8747 1499
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Gen. Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno

Ważne:
Kartę kwalifikacyjną uczestnika akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019” wypełnioną poprawnie oraz podpisany regulamin akcji "Zima w Mieście 2020" wraz z potwierdzeniem opłaty przynośmy osobiście od dnia 20.01.2020 pokój 44 w godz. 9:00-15:00.

Do pobrania:

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA

REGULAMIN "Zima w Mieście 2020"

Zarządzenie nr 2/2020 Dyrektora GOSiR w Piasecznie w sprawie organizacji akcji wypoczynku zorganizowanego dla dzieci "Sportowa zima w Piasecznie 2020 oraz regulamin".

ZGODA RODO

W poniedziałek (13 stycznia) rusza rekrutacja na niezwykle popularne w Gminie Piaseczno zajęcia „Gimnastyka dla Seniora edycja 2020 – I semestr”. Około 200 seniorów będzie ćwiczyć w 9 grupach. Pierwsze nieodpłatne zajęcia gimnastyczne odbędą się już 20 stycznia.

– Naszym Celem jest umożliwienie zorganizowanej formy aktywności fizycznej jak największej grupie piaseczyńskich seniorów – mówi Hanna Kułakowska-Michalak I Zastępca Burmistrza.

Gimnastyka dla Seniora to projekt zainicjowany w 2018 roku przez Gminę Piaseczno przy współpracy z Piaseczyńska Radą Seniorów. – Co roku doskonalimy nasz projekt. Tym razem mamy o 4 grupy więcej, a to około 80 miejsc więcej niż w roku poprzednim. W ciągu dwóch lat rozszerzyliśmy gimnastykę dla seniorów o ponad 140 miejsc– tłumaczy Krzysztof Kasprzycki opiekun seniorów.

Nasza kadra wykwalifikowanych instruktorek – Gabriela Helak, Monika Piekarniak – poszerzyła się o Panią Halinę Wierzbicką – mówi dyrektor GOSiR Marek Frącz – W tym roku bezpłatnymi zajęciami została objęta również grupa działającą przy UTW. Ponadto, na prośbę seniorów zajęcia ruszają o ponad 3 tygodnie wcześniej – dodaje dyrektor GOSiR.

Ćwiczenia z wykorzystaniem sprzętu sportowego trwać będą 60 minut, a towarzyszyć im będzie podkład muzyczny. Tego typu gimnastyka podnosi wydolność poszczególnych układów (oddechowego, siły mięśniowej, gibkości, równowagi, koordynacji). Zajęcia będą odbywać się do końca czerwca w hali SP przy ul. Sikorskiego oraz w sali Stadionu Miejskiego przy ul. 1  Maja 16. Organizatorem zajęć jest Gminny Ośrodek Sport i Rekreacji
w Piasecznie. Informacje i zapisy na semestr styczeń – czerwiec pod nr tel. 517 01 44 80. Zajęcia odbywają się: Wtorki: 9.00, 10.00, 11.00, 16.00, w środy: 8.30, w czwartki: 10.30, 14.00, 16.00, w piątki: 9.30.

 

Info : www.senioralnepiaseczno.eu

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniach sportowych organizowanych w ramach finału WOŚP w Piasecznie.

W najbliższą niedzielę zainaugurujemy zmagania przy pingpongowych stołach w 2020 roku. W sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się 5-ty turniej XXII edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Będzie to kolejna szansa na wywalczenie punktów do klasyfikacji generalnej, spośród której 12 najlepszych graczy będzie miała prawo startu w czerwcowym turnieju TOP-12. Zawody odbędą się na 20 stołach i rozegrane zostaną w 8 kategoriach. Wziąć udział mogą wszyscy zainteresowani bez względu na płeć, wiek czy poziom zaawansowania.

Jak co miesiąc na uczestników czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 2500 złotych. Nie zabraknie także losowania nagród wśród których sprzęt sportowy ufundowany przez firmę Decathlon Piaseczno oraz vouchery do restauracji Szara Eminencja.