Zakończył się PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK 2024, para z Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza: Wiktoria Leśniewicz i Natalia Okła po raz kolejny w tym sezonie triumfowała.

Akademiczki stanęły na najwyższym stopniu podium i awansowały z dobrym rozstawieniem do turnieju finałowego w Mysłowicach, który odbędzie się już 20-21lipca 2024.

Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy plan zajęć na IV turnus (15.07-19.07.2024r.) półkolonii "Sportowe Lato w Mieście 2024".

Na zbiórkę zapraszamy na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20 o godzinie 8:50.

 

Prosimy zapoznać dzieci z regulaminem oraz zabranie ze sobą :

- oryginał podpisanej karty kwalifikacyjnej

- podpisanej zgody na trampoliny (w środę prosimy o zabranie specjalnych skarpetek na park trampolin lub 10 zł na zakup)

- stroju sportowego (m.in. dres, spodenki, wygodne sportowe buty),

- stroju na basen (m.in. kąpielówki, klapki, okularki, ręcznik, czepek, płyn do kąpieli).

Regulamin akcji lato w mieście 2024

Plan zajęć - IV turnus

W razie pytań prosimy o kontakt: Joanna Dylejko: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć obowiązującym na Rolkowisku w okresie wakacyjnym. Wszystkich chętnych zapraszamy na Stadion Miejski przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie.

Już w najbliższą niedzielę 23 czerwca rozegramy szósty turniej XXVI edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany nieprzerwanie od 25 lat jest wyjątkowy pod wieloma względami. Oto niektóre powody, dla których warto przyjść na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie:

  • Turniej dla każdego – grają dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. Gramy w 10 kategoriach, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • Pula nagród na każdym turnieju to minimum 3000 złotych
  • Zagraj w turnieju z tradycjami – gramy nieprzerwanie od 25 lat
  • Gramy na 24 stołach na dużej i świetnie wyposażonej sali GOSiR Piaseczno
  • Wygraj lub wylosuj w loterii atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów Decathlon Piaseczno i Szara Eminencja / restauracja miejska

15 czerwca 2024 roku odbyła się pierwsza z trzech rund zawodów PNO SCOOT SERIES V1, inaugurująca nową ligę sportową, w której wyniki z najlepszych przejazdów z każdej rundy sumują się, tworząc końcowy ranking. Wydarzenie miało miejsce na skateparku w Piasecznie, gdzie zawodnicy rywalizowali w sekcji parkowej.

W sobotę, 8 czerwca, hala Gosir była świadkiem niesamowitych emocji podczas Turnieju Lajkers Micro Games. Organizowany przez rodzinny klub Lajkers, turniej zgromadził najmłodszych miłośników koszykówki, urodzonych w 2015 roku i młodszych. To wydarzenie okazało się prawdziwym świętem sportu, pełnym radości, energii i zdrowej konkurencji.

Blisko 800 osób zgłosiło chęć zmierzenia się z trasami czwartej edycji ultramaratonu rowerowego Mazowiecki Gravel. To ok. 30 proc. więcej zainteresowanych tym sportowym wydarzeniem niż rok temu. Organizatorzy przygotowali trzy dystanse: 500 km, 250 km i 120 km. Niezależnie od długości, każdy wyścig jest obietnicą przygód na zróżnicowanych nawierzchniach mazowieckich lasów, łąk, nadrzecznych wałów, odległych wiosek i ciekawych miasteczek.

W dniu 8 czerwca 2024 rozegrano II Mistrzostwa Piaseczna Par w Brydżu Sportowym w dwóch kategoriach: na punkty meczowe (impy) i na zapis maksymalny (maksy). W pierwszym turnieju udział wzięło 28 par, a zwyciężyli Grzegorz Rewer i Sylwester Cieślak.

Halo Piaseczno i sąsiedzi. Uwaga, uwaga mali i duzi! Zapiszcie tę datę ! 15 czerwca 2024
Przybywajcie całymi rodzinami z kocykami, na piknik rodzinny, który odbędzie się na torze modelarskim!
Nie zapomnijcie przyprowadzić kolegów i koleżanek.

W dniach 15-16.czerwca 2024 roku Hali Sportowej GOSiR Piaseczno, ul . Sikorskiego 20 odbędą się zawody sportowe  XXX Otwarte Mistrzostwa Polski Wushu Kungfu.

Organizatorem zawodów jest Zarząd Polskiego Związku Wushu, ale realizacja zawodów jest możliwa dzięki wsparciu finansowym  ze środków publicznych MSiT oraz współpracy z partnerami i sponsorem SKM Sp. z o.o.