Już w najbliższą niedzielę 25 lutego 2024 roku rozegramy drugi turniej XXVI edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym.

Turniej rozgrywany nieprzerwanie od 25 lat jest wyjątkowy pod wieloma względami. Oto niektóre powody, dla których warto przyjść w niedzielę na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie:

  • Turniej dla każdego – grają dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. Gramy w 10 kategoriach, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • Pula nagród na każdym turnieju to minimum 3000 złotych
  • Zagraj w turnieju z tradycjami – gramy nieprzerwanie od 25 lat
  • Gramy na 22 stołach na dużej i świetnie wyposażonej sali GOSiR Piaseczno
  • Wygraj lub wylosuj w loterii atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów Decathlon Piaseczno i Szara Eminencja
  • W losowaniu do wygrania także koszulki reprezentantów Polski

W dniach 16-18 lutego zawodnicy Klubu Sportowego X-Fight Piaseczno uczestniczyli w Pucharze Europy w Kickboxingu, który odbył się w stolicy Chorwacji -Zagrzebiu. Blisko 1700 zawodników z 30 europejskich krajów toczyło boje w formułach planszowych i ringowych. 

Uprzejmie informujemy, że podpisywanie umów stypendialnych na 2024 rok odbędzie się 28 lutego br. w godzinach 14.00 – 19.00

w biurze na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno ul.1 go maja 16.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Kondraciuk tel. 660-057-999; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy mieszkańcy chcielibyśmy poinformować, że w najbliższą niedzielę 25.02.2024 Lodowisko będzie nieczynne w związku z turniejem hokeja.

Serdecznie zapraszamy w pozostałe dni i przepraszamy za tę niedogodność. 

Poniżej znajduje się aktualny grafik lodowiska. 

Zapraszamy do udziału w zajęciach Treningu dna miednicy według koncepcji BeBo® 

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, wykwalifikowaną fizjoterapeutkę oraz terapeutkę dna miednicy BeBo® 

Uczniowski Klub Sportowy Return wygrywa Drużynowy Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim!


Wczoraj w Budkach Piaseckich tenisiści stołowi z Piaseczna rozegrali finałowy mecz Pucharu Polski. Ich rywalem był II-ligowy zespół Tęcza Budki Piaseckie. Spotkanie pewnie wygrali zawodnicy UKS Return pokonując gospodarzy 4:0. Zdobycie trofeum to olbrzymi sukces pingpongistów z Piaseczna, którzy zostali najlepszą drużyną na całym Mazowszu i uzyskali prawo gry w Pucharze Polski na szczeblu międzywojewódzkim.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Stanisława Hofmana, postaci niezwykle zasłużonej dla Gminy Piaseczno.

Żegnamy naszego przyjaciela, współpracownika i autorytet lokalnej historii i turystyki, który przez wiele lat był dla nas wsparciem i inspiracją.

Składamy wyrazy współczucia najbliższej rodzinie. 

Zmarł Stanisław Hofman – zasłużony dla Gminy Piaseczno | Oficjalna strona Miasta i Gminy Piaseczno

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dnia 2 lutego 2024 roku w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie odbędzie się Gala Sportu 2024 - Podsumowanie roku sportowego w Gminie Piaseczno. Będzie to okazja do wręczenia nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów, działaczy oraz sponsorów. Przyznane zostaną także stypendia sportowe dla najbardziej utytułowanych sportowców z Gminy Piaseczno. 

Drodzy mieszkańcy Piaseczna w czasie ferii zimowych gorąco zapraszamy na Lodowisko.

Poniżej zamieszczamy harmonogramy pracy Lodowiska.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować pod numer telefonu 724 357 424. 

Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy plan zajęć na II turnus (22.01-26.01.2024r.) półkolonii "Sportowa Zima w Mieście 2024".

Na zbiórkę zapraszamy na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20 o godzinie 8:50.

Prosimy zapoznać dzieci z regulaminem oraz zabranie ze sobą :