Sport szkolny
Zawody przeprowadzono 16 września na Stadionie Miejskim GOSiR w Piasecznie
Wyniki spotkań eliminacyjnych:
Grupa A
Prywatne Gimnazjum 2 Piaseczno – Gimnazjum Józefosław 2:4
Gimnazjum 1 Piaseczno – Prywatne Gimnazjum 2 Piaseczno 0:1
Gimnazjum Józefosław – Gimnazjum 1 Piaseczno 3:2
Grupa B
Gimnazjum Zalesie Górne – Gimnazjum Chylice 0:4
Gimnazjum 2 Piaseczno – Gimnazjum Zalesie Górne 10:1
Gimnazjum Chylice – Gimnazjum 2 Piaseczno 2:0
Finały
(drużyna Złotokłosu była rozstawiona)
Gimnazjum Złotokłos – Gimnazjum Józefosław 3:0
Gimnazjum Złotokłos – Gimnazjum Chylice 11:0
Gimnazjum Józefosław – GimnazjumChylice 3:0
Kolejność miejsc:
1. Gimnazjum Złotokłos – awans do zawodów powiatowych
2. Gimnazjum Józefosław – awans do zawodów powiatowych
3. Gimnazjum Chylice
4. Prywatne Gimnazjum nr 2 Piaseczno
5. Gimnazjum nr 2 Piaseczno
6. Gimnazjum nr 1 Piaseczno
7. Gimnazjum Zalesie Górne
Źródło: Szkolny Związek Sportowy w Piasecznie
SZKOŁY PODSTAWOWE
- 19 wrzesień - Indywidualne biegi przełajowe - godz. 11:00 (Górki Szymona)
- 23 wrzesień - Sztafetowe biegi przełajowe - godz. 11:00 (Górki Szymona)
- 13 listopad - Mini piłka koszykowa dziewcząt - godz. 11:00 (hala SP 5 Piaseczno)
- 14 listopad - Mini piłka koszykowa chłopców - godz. 11:00 (hala SP 5 Piaseczno)
- 8 grudzień - Unihokej dziewcząt - godz. 10:00 (hala SP 3 Piaseczno)
- 9 grudzień - Unihokej chłopców - godz. 10:00 (hala SP 3 Piaseczno)
GIMNAZJA
- 16 wrzesień - Piłka nożna chłopców - godz. 10:00 (Stadion Miejski GOSiR)
- 17 wrzesień - Piłka nożna dziewcząt - godz. 10:00 (Stadion Miejski GOSiR)
- 19 wrzesień - Indywidualne biegi przełajowe - godz. 12:00 (Górki Szymona)
- 23 wrzesień - Sztafetowe biegi przełajowe - godz. 12:00 (Górki Szymona)
- 20 listopad - Piłka koszykowa dziewcząt - godz. 12:00 (hala Gim 1 Piaseczno)
- 21 listopad - Piłka koszykowa chłopców - godz. 12:00 (hala Gim 1 Piaseczno)
- 10 grudzień - Unihokej dziewcząt - godz. 10:00 (hala Gim 4 Piaseczno)
- 11 grudzień - Unihokej chłopców - godz. 10:00 (Gim 4 Piaseczno)
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- 19 wrzesień - Indywidualne biegi przełajowe - godz. 10:00 (Górki Szymona)
- 1 październik - Piłka nożna chłopców - godz. 11:00 (Stadion Miejski GOSiR)
- 17 listopad - Piłka koszykowa dziewcząt - godz. 12:00 (Gim 1 Piaseczno)
- 24 listopad - Piłka koszykowa chłopców - godz. 12:00 (Gim 1 Piaseczno)
Źródło: Szkolny Związek Sportowy - Piaseczno
Strona 4 z 4
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- 3
- 4
- Następny artykuł
- koniec