alt
Uczniowski Klub Sportowy SZACHYLICE
(SZACHY)

Powołany z incjatywy rodziców i dyrektor szkoły P. Małgorzaty  Rygier-Jaworskiej Uczniowski Klub Sportowy Szachylice działa od 2007 roku. Wyjątkowo korzystne warunki, na jakie trafiły szachy w Chylicach, szybko wykreowały sukcesy znacznie przerastające wyobrażenia założycieli. Wsparcie wybitnej arcymistrzowskiej rodziny Soćków (Zalesie Górne), małżeństwa  mistrzów międzynarodowych Rajlich (Piaseczno) miało wpływ na przekroczenie bariery między przeciętnością a poziomem ogólnopolskim. Klub zrzesza 63 zarejestrowanych w PZSZACH zawodników i drugie tyle uczęszcza na zajęcia nie bedąc zarejestrowanym w klubie. W grupach szkoleniowych nie stosujemy podziałów wiekowych lecz wg mocy gry.

Zajęcia dla początkujących:
- instruktor Dariusz Różycki; środy i piątki godzina 16.00-17.00
Zajęcia dla osób z kategorią V i IV:
- instruktor Dariusz Różycki; środy i piątki godzina 17.15-18.15
Zajęcia dla osób z kategorią III i II:
- Mistrz Krajowy Maciej Nurkiewicz; poniedziałki 16.00-17.30 czwartki 17.00-18.30
Zajęcia dla osób z kategorią I i kandydatów na mistrza:
- Mistrz Krajowy Maciej Nurkiewicz; wtorek i czwartek 18.00-20.00
Indywidualne zajęcia dla zawodników od III  kategorii wzwyż:
- Mistrz Fide Filip Bargłowski; środy i piątki

Zajęcia szachowe na dwóch poziomach prowadzone są również w Przystanku Kultura przez instruktorów Wojciecha Różyckiego i Marcina Bajkowskiego (informacja w domu kultury). Zajęcia dla początkujących: wtorki godzina 18.00. Zajęcia dla osób z kategorią V i III: soboty godzina 10.00.

Kontakt:
UKS SZACHYLICE
ul. Dworska 2, 05-510 Chylice
Prezes Dariusz Różycki (tel.: 509 996 549)
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.