Klub Sportowy GRAWITACJA
(TANIEC SPORTOWY)Klub Sportowy Grawitacja to taneczna grupa dziecięco-młodzieżowa istniejąca od 1996 roku, prawdziwa wizytówka Piaseczna, znana z wielu koncertów z gwiazdami polskiej estrady, z licznych teledysków i udziału w programach telewizyjnych. Zdobywcy różnorodnych nagród festiwalowych, a także wielokrotni mistrzowie i wicemistrzowie Polski, Europy i Świata w Disco Dance, Disco Dance Freestyle, Hip Hop, Show Dance, Jazz, Modern.

Klub prowadzi zajęcia z zakresu tańca nowoczesnego w Piasecznie i okolicach (Głosków, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Józefosław, Złotokłos a także Uweliny, Nadarzyn, Tarczyn) z podziałem na grupy zarówno ze względu na wiek jak i stopień zaawansowania. Początek edukacji to Grupa GRW START i nauka technik: Dance Jazz z elementami baletu oraz Hip Hop. Od podstaw prowadzona jest również akrobatyka (GRW AKRO) i CAPOEIRA. Wyselekcjonowane dzici trafiają do grup zaawansowanych szkoloąc techniki taneczne takiej jak: Disco Dance, Dance Jazz, Modern, Jazz, Taniec Współczesny, Hip Hop, Locking i inne.


Kontakt:

Klub Sportowy Grawitacja
05-500 Piaseczno, ul. Okulickiego 7/9 (TDP, byłe zakłady Thomson)
Tel.: +48 503 077 989
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www: www.grawitacja.com.pl www.facebook.com/GRWCREW