Uczniowski Klub Sportowy Return wygrywa Drużynowy Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim!


Wczoraj w Budkach Piaseckich tenisiści stołowi z Piaseczna rozegrali finałowy mecz Pucharu Polski. Ich rywalem był II-ligowy zespół Tęcza Budki Piaseckie. Spotkanie pewnie wygrali zawodnicy UKS Return pokonując gospodarzy 4:0. Zdobycie trofeum to olbrzymi sukces pingpongistów z Piaseczna, którzy zostali najlepszą drużyną na całym Mazowszu i uzyskali prawo gry w Pucharze Polski na szczeblu międzywojewódzkim.


W drużynie z Piaseczna występują sami wychowankowie Klubu oraz grający trenerzy, którzy od początku swoich sportowych karier związani są z Gminą Piaseczno. Sukces ten jest owocem wieloletniej pracy z młodzieżą, która procentuje już w sporcie seniorskim. Dobre wyniki pierwszej drużyny nie byłyby możliwe bez wsparcia organizacyjnego i finansowego ze strony sponsorów: Group AV, Dazar, Logwin, Decathlon Piaseczno i Stawo.


Ten sezon jest dla tenisistów stołowych bardzo udany. Oprócz wczorajszego triumfu w Pucharze Polski pierwsza drużyna jest na 5 miejscu w II lidze mężczyzn, a drugi zespół na 2 pozycji w IV lidze i ma realne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.


Cieszymy się z triumfu UKS Return Piaseczno i trzymamy kciuki za sukces na arenie międzywojewódzkiej.