W najbliższą sobotę wszystkich fanów jazdy na deskorolce zapraszamy na Skatepark w Piasecznie. To właśnie tam odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gminy Piaseczno w jeździe na hulajnodze. 

Gmina i Powiat Piaseczyński są jedną z kolebek polskiej hulajnogi. Stąd pochodzi Kacper Gawron - pierwszy polski zawodnik startujący w zagranicznych zawodach czy January Gardecki, prekursor stylu parkowego oraz V-ce mistrz Polski 2012. Z tych terenów wywodzi się wiele marek jak Above Scooters największa Polska firma produkująca autorskie części do hulajnogi, grup oraz sklepów hulajnogowych!

Sportowy jak i poza sportowy wpływ hulajnogi na młodych mieszkańców gminy i Powiatu Piaseczyńskiego jest ogromny o czym świadczy ilość młodzieży na skatepark'u! Z tego powodu nie może jej zabraknąć na obchodach 100 lat sportu w Piasecznie! W ramach wydarzenia zostanie wyłoniony mistrz Gminy Piaseczno w 3 kategoriach:

-Przejazdy Radoo.pl Junior (do lat 15, bez kryterium płci)

-Przejazdy Open (bez kryterium płci oraz wieku)

-Przejazdy Girl (bez kryterium wieku, tylko dla kobiet)

Przejazdy polegają na zrobieniu jak największej ilości jak najtrudniejszych trudnych ewolucji w ciągu 60 sekund wykorzystując wyznaczony teren. Każdy zawodnik w trakcie przejazdu jeździ sam. 

Na początku wydarzenia odbędą się godzinne warsztaty  z Michałem Frączykiem (5 miejsce na mistrzostwach polski 2020), a w między czasie przeprowadzony zostanie Jam Hulajnogowy, czyli inaczej wspólna jazda i rywalizacja na danej przeszkodzie.

Zapisy możliwe na miejscu od 09:45 do 15 minut przed rozpoczęciem I-szej rundy danej konkurencji lub poprzez formularz online:

formularz zgłoszeniowy

Adres: ul. Wojska Polskiego 2, 05-515 Piaseczno. Skatepark.