Mistrzostwa Gminy w indywidualnych biegach przełajowych Szkół Gimnazjalnych (Piaseczno, Górki Szymona 18.09.2015r.)
Gimnazja - klasy pierwsze:
Dziewczęta:
1. Kamila Sobczyk (G 1 Piaseczno)
2. Patrycja Falkowska (Gim. Złotokłos)
3. Kaja Słupska (G 1 Piaseczno)
4. Natalia Bańburska (G 2 Piaseczno)
5. Joanna Płocica (G 1 Piaseczno)
6. Weronika Pichola (G 1 Piaseczno)
7. Ola Przychodzeń (G 4 Piaseczno)
8. Kalina Kliszczak (Szkoła Marzeń)
9. Zuzanna Wojtowicz (Gim. Złotokłos)
10. Monika Łuczak (Gim. Jazgarzew)
11. Marta Kołacińska (Gim. Zalesie Górne)
12. Oliwia Orlik (G 2 Piaseczno)
Chłopcy:
1. Mikołaj Grzegrzółka (Gim. Złotokłos)
2. Łukasz Grzegrzółka (Gim. Złotokłos)
3. Dylan Cetra (G 2 Piaseczno)
4. Filip Pietuszyński (Szkoła Marzeń)
5. Kacper Judyta (G 2 Piaseczno)
6. Krystian Sierzputowski (G 2 Piaseczno)
7. Krystian Sztumerski (G 1 Piaseczno)
8. Kamil Witkowski (Gim. Złotokłos)
9. Wojciech Tarkowski (Gim. Złotokłos)
10. Zygmunt Nicholas (G 1 Piaseczno)
11. Łukasz Tarnowski (Szkoła Marzeń)
12. Bartosz Radek (Gim. Chylice)
Gimnazja - klasy drugie:
Dziewczęta:
1. Julia Libicka (G 2 Piaseczno)
2. Zosia Gajda (Gim. Chylice)
3. Agnieszka Borzęcka (Gim. Jazgarzew)
4. Zabdyr Magdalena (G 1 Piaseczno)
5. Weronika Kowalik (Gim. Zalesie Górne)
6. Oliwia Krasuska (Gim. Zalesie Górne)
7. Weronika Machnicka (G 1 Piaseczno)
8. Iwona Kociszewska (G 4 Piaseczno)
9. Julia Królikowska (Gim. Złotokłos)
10. Katarzyna Krawczyńska (G 1 Piaseczno)
11. Nikola Słowik (Gim. Złotokłos)
12. Karolina Pierścienia (G 2 Piaseczno)
Chłopcy:
1. Kacper Gnutek (Gim. Złotokłos)
2. Mateusz Bieniek (G 2 Piaseczno)
3. Patryk Leończuk (G 2 Piaseczno)
4. Aleksander Lidak (G 4 Piaseczno)
5. Jakub Dereń (G 4 Piaseczno)
6. Mateusz Lipiński (G 1 Piaseczno)
7. Paweł Senderski (G 2 Piaseczno)
8. Kuba Skrzypek (Szkoła Marzeń)
9. Gustaw Żuchowski (G 1 Piaseczno)
10. Łukasz Jaworek (Gim. Złotokłos)
11. Konrad Lichowski (G 1 Piaseczno)
12. Konrad Dombek (G 2 Piaseczno)
Gimnazja - klasy trzecie:
Dziewczęta:
1. Natalia Strzelczyk (Gim. Zalesie Górne)
2. Klaudia Szymańska (Gim. Złotokłos)
3. Alicja Marciniuk (G 1 Piaseczno)
4. Karolina Kawarska (Gim. Chylice)
5. Anna Kliszczak (Szkoła Marzeń)
6. Julia Surosz (G 1 Piaseczno)
7. Izabela Sobczak (G 2 Piaseczno)
8. Julia Krzos (G 2 Piaseczno)
9. Dominika Chondzlik (Szkoła Marzeń)
10. Natalia Łuczak (Gim. Jazgarzew)
11. Nina Łabęcka (Gim. Zalesie Górne)
12. Aleksandra Sałkowska (G 1 Piaseczno)
Chłopcy:
1. Bartosz Kucharski (G 4 Piaseczno)
2. Michał Dziedzic (Gim. Jazgarzew)
3. Konrad Szymański (G 2 Piaseczno)
4. Mateusz Krów (G 1 Piaseczno)
5. Mikołaj Grochowski (G 1 Piaseczno)
6. Michał Bryzek (G 2 Piaseczno)
7. Łukasz Grzegorzewski (Gim. Jazgarzew)
8. Szczepan Tokarczyk (Gim. Złotokłos)
9. Igor Gieleciński (G 1 Piaseczno)
10. Bartłomiej Królczyk (G 4 Piaseczno)
11. Ignacy Ciechomski (G 4 Piaseczno)
12. Bartłomiej Dąbrowski (G 1 Piaseczno)
Sekretarz SZS Powiatu Piaseczyńskiego
Marek Herbst